Strona główna
Inspiracje
Tutaj jesteś

Życzenia dla pary młodej – w jakiej formie?

18 stycznia 2023 życzenia dla pary młodej


Coraz więcej gości weselnych stara się być kreatywnymi i tworzą wyjątkowe, oryginalne życzenia dla pary młodej. W jakiej formie? Tu jest duża dowolność. Trzeba jednak przyznać, że kartki papierowe już dawno wyszły z mody, więc warto postarać się, by zrobić efektowną niespodziankę dla młodych. Poniżej zainteresowani znajdą mnóstwo inspiracji.

W jakiej formie życzenia dla pary młodej są najlepsze?

Jeszcze kilkanaście lat temu przeważały kartki, na których to wydrukowane były gotowe życzenia dla pary biorącej ślub. Tego typu podarunek jest efektowny, stylowy i co najważniejsze, można go kupić w przystępnej cenie. Co zrobić jednak, gdy goście chcą wyróżnić się z tłumu i postawić na oryginalne życzenia? W jaki sposób złożyć je nowożeńcom, by zapamiętali je do końca życia i by była to dla nich pamiątka na lata?

Oryginalny sposób na złożenie życzeń

Na wielu stronach internetowych można znaleźć mnóstwo inspiracji dotyczących tego, w jakiej formie złożyć życzenia młodej parze. Goście (o ile są osobami kreatywnymi) mogą postawić na oryginalne, efektowne formy lub wybrać standardowe, klasyczne sposoby. Co do nich się wlicza? Nowoczesną formą składania życzeń młodej parze są nagrania wideo. Kamerzysta na początku wesela zaprasza każdego gościa przed obiektyw i ma on swoje pięć minut na to, by życzyć młodej parze zdrowia, szczęścia i wielu lat w miłości. Do takich nagrań można się przygotować. Niektóre osoby mówią wierszyki oraz znane cytaty o miłości. Inni mówią prosto z serca życzenia dla młodej pary i mają nadzieję, że to wszystko się spełni. Takie filmiki są z pewnością doskonałą pamiątką na lata. Wiele par podczas rocznic ślubu zawsze ogląda filmy z wesela oraz nagrania gości, którzy życzą im wszystkiego dobrego.

Gotowe życzenia

Życzenia dla pary młodej nie muszą być umieszczone tylko na kartkach papieru. Coraz częściej sklepy z upominkami tworzą rozmaite przydatne prezenty, na których to można znaleźć piękne cytaty o miłości, znane fragmenty z filmów oraz książek romantycznych itp. Bez problemu można również na niektórych gadżetach wygrawerować własne życzenia dla młodej pary. Goście coraz częściej korzystają z tego rozwiązania i zamawiają dla bliskich wina, ręczniki, pościele, zestawy kawowe, kieliszki, patery z wygrawerowanymi na nich życzeniami z okazji ślubu. Takie gadżety z pewnością przydają się w każdym domu i co najważniejsze, zawsze będą przypominać o jednym z najważniejszych dni w życiu.

Własnoręczne prezenty z życzeniami

Osoby, które mają zdolności artystyczne wykorzystują to i same tworzą upominki z życzeniami dla młodej pary. Może to być ręcznie namalowany obraz, figurka z gipsu, zdjęcie w dużym formacie itp. Pomysłów na oryginalny prezent, na którym od razu zostaną zamieszczone życzenia dla pary młodej jest naprawdę dużo. Czasami wystarczy tak naprawdę niewielki drobiazg, na którym samodzielnie wygraweruje się lub wydrukuje i przyklei piękne, oryginalne życzenia. Warto pomyśleć o tym, by takie życzenia były indywidualne, co z pewnością docenią młodzi. Rodzice pary młodej, chrzestni, dziadkowe zawsze starają się życzyć swoim dzieciom wszystkiego, co najlepsze w bardzo wzruszający sposób.

Bezpieczne zakupy online – poradnik dla miłośników mody

Redakcja slubnoweselna.pl

Redakcja naszego serwisu składa się z twórców, którzy połączyli swoje zainteresowania z doświadczeniem, aby tworzyć wyjątkowego bloga. Tematem ich rozważań są porady związane z modą, ślubem i weselem. mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści, pomogą Ci zorganizować wymarzony ślub i wesele.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jubiler online – nowoczesny sposób na zakupy biżuterii
życzenia dla pary młodej
co zamiast kwiatów na ślub

Jesteś zainteresowany reklamą?