Przygotowania

Uczesanie na wesele – jak dobrać pasującą i atrakcyjną fryzurę?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu państwa młodych. Aby przebiegły idealnie warto zadbać o każdy element – uczesanie na wesele, suknię, garnitur, winietki czy wystrój sali. Pomoże to zmniejszyć i tak duży stres każdego z zainteresowanych oraz zagwarantuje wspaniałą zabawę i niezapomnianą noc.

Na jaką fryzurę najlepiej się zdecydować? Co pozwoli nam nie tylko wyglądać pięknie ale i czuć się komfortowo w tym wspaniałym dniu? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jakich upięć włosów na wesele lepiej unikać i dlaczego?

Czytaj dalej
Organizacja

Zawiadomienie o ślubie – czy warto je wysyłać, czy może same zaproszenia wystarczą?

Zawiadomienie o ślubie w dzisiejszych czasach, gdzie termin uroczystości rezerwowany jest z nawet dwuletnim wyprzedzeniem, staje się koniecznością. Zawiadomienie to nie to samo, co zaproszenie, które zwykle para młoda wręcza gościom kilka miesięcy przed ślubem – czym więc to dokładnie jest i jak w ciekawy sposób powiadomić gości o nadchodzącej uroczystości zaślubin?

Czytaj dalej
Organizacja

Wesele w stodole

Ślub i wesele to wydarzenie, które pozostaje w pamięci małżonków do końca życia. Jeśli jest ono odpowiednio zorganizowane, a jego atmosfera przesycona jest klimatem miłości i dobrej zabawy, równie długo pamiętają je weselni goście. Z tego powodu, coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się wesele w stodole.

Czytaj dalej
Po stronie gości

Ile się daje na wesele? Sprawdź, jaka kwota będzie odpowiednia

Goście weselni często zastanawiają się, ile dać na wesele jako prezent dla państwa młodych. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, zwłaszcza, że w ostatnim czasie można zauważyć, że wiele osób wręcza drogie prezenty dają nawet z okazji Pierwszej Komunii. To, ile się daje na wesele, w rzeczywistości jest składową wielu czynników i wszystkie z nich należy wziąć pod uwagę.

Czytaj dalej
Organizacja

Wesele w stylu rustykalnym

W ostatnich latach wiele młodych par decyduje się na wesele w stylu rustykalnym. Moda ta jest wyraźnie widoczna wśród osób, które na co dzień mieszkają w dużych miastach. Na czym polega styl rustykalny i dlaczego jest on tak popularny wśród Polaków?

Czytaj dalej
Po stronie gości

Jak się ubrać na wesele? Pomysły na stylizacje na wesele

Uroczystość weselna stanowi okazję do pokazania się z jak najlepszej strony, ponieważ najczęściej gościom towarzyszą na każdym kroku kamery i aparaty fotograficzne. Państwo młodzi chcą, by ten wyjątkowy dla nich dzień został odpowiednio udokumentowany, by w przyszłości móc wrócić do tych pięknych, wyjątkowych chwil. Jak się ubrać na wesele, by nie popełnić żadnego radykalnego błędu, a przy tym świetnie wyglądać na nagraniach i podczas samej uroczystości?

Czytaj dalej
Organizacja

Atrakcje na wesele – najlepsze pomysły

Dobrze dobrane atrakcje weselne stanowią bardzo ważny element przyjęcia. Dla niektórych gości takie atrakcje jak fotobudka czy wiejski stół są już niemal elementem obowiązkowym, pamiętajmy jednak że od nas zależy, na jakie atrakcje dla gości weselnych się zdecydujemy.

Czytaj dalej