Strona główna
Porady
Tutaj jesteś

Jak zrobić nowoczesne, efektowne zaproszenia ślubne?

18 stycznia 2023 jak zrobić zaproszenie ślubne


Mnóstwo par w ostatnim czasie decyduje się na to, by samodzielnie zrobić zaproszenia na swój ślub. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż ceny takich zaproszeń w ostatnim czasie wzrosły prawie o 50%. Jeżeli posiada się zdolności artystyczne, to jak najbardziej warto to wykorzystać i stworzyć wyjątkowe, unikatowe zaproszenia dla bliskich.

Jak zrobić zaproszenie ślubne?

Tak naprawdę nie jest to trudne zadanie. Wystarczy dobry pomysł, kilka arkuszy papieru, pióro oraz kilka efektownych ozdób, by stworzyć naprawdę piękne, oryginalne zaproszenia, które zachwycą gości. Tworzenie takich zaproszeń należy zacząć od postawienia na jeden, konkretny styl. Aktualne trendy ślubne wskazują na to, że wśród wielu par młodych dominują proste, minimalistyczne zaproszenia. Takie modele doskonale komponują się z rustykalnym stylem, na który często stawiają osoby organizujące takie wydarzenie. Białe zaproszenie, na którym znajduje się wysuszony kwiat, a w środku przyklejona jest kartka z informacją o dacie i miejscu ślubu, to strzał w dziesiątkę.

Pomoc fachowych firm

Co zrobić w sytuacji, gdy przyszła para młoda chce mieć konkretne zaproszenia, jednak sama nie potrafi ich stworzyć? W takiej sytuacji warto postawić na fachowców. W internecie, jak i stacjonarnie można znaleźć mnóstwo firm projektowych oraz drukarni, które tworzą zaproszenia ślubne, winietki, tablice ślubne, podziękowania oraz wiele, wiele innych gadżetów weselnych. Eksperci po konsultacji z klientem zaprojektują zaproszenia, które będą doskonale pasować do charakteru przyszłej pary młodej oraz do stylu wesela. Można stworzyć w ten sposób zaproszenia w rozmaitych kształtach, wielkościach, kolorach, ze zdjęciami, cytatami oraz z różnorodnymi dodatkami. Wiele par decyduje się na modele ozdobione kolorową wstążką, inne z kolei wybierają zaproszenia z ich zdjęciami. Tak naprawdę wiele zależy od pomysłu zamawiających. Niestety, trzeba jednak liczyć się z tym, że takie zaproszenia są dość kosztowne. Cena jednego takiego zaproszenia waha się od około 6 zł do nawet 13 zł.

Gotowe zaproszenia ze sklepu

Doskonałą alternatywą są także gotowe zaproszenia, które można znaleźć w wielu sklepach papierniczych. Ceny takich zaproszeń są bardzo przystępne. Można je kupić już od 3 do 7 zł. Kupując takie gotowe zaproszenia w bardzo przystępnej cenie nie oznacza to, że nie można ich zmodyfikować w dowolny sposób. Wiele osób wybiera do nich np.: kolorowe koperty lub dodaje kolorowe wstążki, dzięki czemu wyglądają one bardzo gustownie.

Jak widać z powyższego, jest wiele możliwości na to, by stworzyć wyjątkowe, efektowne zaproszenia na swój ślub. Warto więc poszukać ciekawego wzoru lub samodzielnie stworzyć kilka różnych zaproszeń, by doskonale pasowały one do klimatu ślubu oraz wesela. Goście z pewnością będą zachwyceni i docenią fakt, że otrzymali zaproszenie od pary młodej, które sami stworzyli. Trzeba pamiętać o tym, że zrobienie kilkudziesięciu zaproszeń wymaga czasu, więc warto zabrać się za nie z dużym wyprzedzeniem.

Bezpieczne zakupy online – poradnik dla miłośników mody

Redakcja slubnoweselna.pl

Redakcja naszego serwisu składa się z twórców, którzy połączyli swoje zainteresowania z doświadczeniem, aby tworzyć wyjątkowego bloga. Tematem ich rozważań są porady związane z modą, ślubem i weselem. mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści, pomogą Ci zorganizować wymarzony ślub i wesele.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nad tymi jeziorami w Polsce weźmiesz ślub na pomoście
balony ślubne
Gadżety na wieczór panieński

Jesteś zainteresowany reklamą?