slubnoweselna.pl

Blog tematyczny o ślubie i weselu

Porady

Jak zrobić makijaż na wesele? Sprawdzone sposoby

Jak zrobić makijaż na wesele? Sprawdzone sposoby

Makijaż na przyjęcie weselne z powodzeniem można zrobić samej w domu. Istnieją na to sprawdzone rady. Dzięki nim można cieszyć się makijażem jak spod ręki profesjonalisty.

Sposoby na zrobienie perfekcyjnego makijażu na wesele

Warto na samym początku stwierdzić, że makijaż na wesele zawsze dobrze dobrać pod kreację, którą założy się na tę okazję. Okazuje się, że w modzie są też zwiewne sukienki na wesele. Co więcej, w świecie makijażu aktualnie króluje rozświetlona, naturalnie prezentująca się cera, a ponadto kocie oko. Do tego nie można zapomnieć o podkreślonych ustach. Tego typu makijaż będzie prezentował się przepięknie na wesele i będzie dobry nie tylko dla panny młodej, ale też dla gościa. Zanim zajmiemy się robieniem makijażu, musimy zdecydować o tym, jaki make-up podoba nam się najbardziej, a ponadto, w jakim widzimy się tego dnia. Z pomocą powinny przyjść nam wszelkie inspiracje na makijaż na wesele dostępne w internecie. W obecnym roku trendy przypominają też makijaż ślubny z 2021 roku. Co więcej, ten sezon będzie stał pod znakiem naturalności, glow, a także dziewczęcości. W czasie lata i wiosny najlepiej postawić na lekki makijaż, który pełen jest pastelowych kolorów. Takie delikatniejsze makijaże weselne są wręcz perfekcyjne. Przede wszystkim prezentują się lekko i wyjątkowo dziewczęco. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że dodają blasku i sprawiają, iż możemy w nich wyglądać znacznie młodziej.

Jak zrobić makijaż na wesele?

Trzeba wiedzieć o tym, że blondynki to przeważnie posiadaczki jasnej cery oraz niebieskich, rzadziej zielonych bądź brązowych oczu. Warto zaznaczyć, że taki typ urody wymaga też dopasowania właściwego makijażu. Dobrze dowiedzieć się, czym kierować się w czasie wybierania makijażu na wesele. Nie warto stawiać na zbyt mocne kolory mogące za bardzo kontrastować z naszym kolorem skóry. Jeżeli mamy jasne rzęsy i brwi, powinniśmy zrezygnować z mocniejszych cieni do powiek i z czarnej kredki. Najlepszym wyborem będzie postawienie na naturalne kolory, natomiast czerń idealnie będzie zastąpić delikatniejszym brązem, który nigdy nie traci na popularności. Idealnie powinny sprawdzić się również beże, brązy, odcienie złota, a także róże.

Najlepsze makijaż na wesele dla blondyki

Jeżeli celem jest makijaż weselny, który zachwyci gości tego wydarzenia, warto będzie postawić na nieco mocniejszy makijaż oka z delikatną kreską. Dobrym wyborem będzie również klasyczny smoky eye. Co więcej, dla blondynek o brązowych oczach idealnie powinny sprawdzić się odcienie zieleni. Natomiast dla posiadaczek niebieskiej oprawy oczu idealnym rozwiązaniem będzie odcień miedziany. W przypadku kobiet zielonookich idealnie będzie postawić na użycie fioletu. Jeżeli mowa o makijażu ust, to blondynki powinny zrezygnować przede wszystkim z klasycznej czerwieni. Okazuje się, że czerwone usta zdecydowanie nie pasują do każdego typu urody. Najlepszym zamiennik będą odcienie nude, róże, a także błyszczyk. Dzięki takim radom makijaż na wesele będzie przepiękny.

Udostępnij